Sultangazi Su Kacağı Bulma

Sultangazi su kaçağı bulma hizmeti konusunda profesyonel tesisat ekibi

Bize Ulaşın !

Sultangazi Su Kaçağı Bulma

- Furkan Karaman - Genel

Su Kaçağı Bulma

İnsanların yaşamlarını sürdürdüğü tüm yapılarda bir takım altyapı unsurları bulunmaktadır. Bu altyapı unsurları, yapıların işlevsellik kazanmaları ve böylece yapıların insan yaşam koşullarına uygun olmaları için olmazsa olmazdır. Bu altyapı unsurlarından biri de su tesisatlarıdır. Su tesisatları; yapının su alışverişini sağlamak amacıyla düzenlenen tesisatlardır. Her tesisatta olduğu gibi su tesisatlarında da arızalanmalar meydana gelebilir. Ancak su tesisatlarındaki herhangi bir neden bağlı olan arıza sonucunda ortaya çıkan su kaçağı, maddi ve manevi birçok zarara yol açabilir.

Sultangazi su kaçağı bulma ve onarma hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz ile su kaçağı problemlerinize 7/24 çözüm üretmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön plana alan bir tesisat firması olarak, yaşanılan su kaçağı problemlerinizde son teknoloji bilgisayarlı cihazlar ile su kaçağı tespiti yapmaktayız.

 Sultangazi Su Kaçağı Nedenleri

Su kaçağı, duvar ve zemin içerisindeki su tesisatlarının zaman içerisinden çürüme ya da çatlamaya bağlı olarak dışarı su sızdırılması olayıdır. Su kaçağı, su tesisatlarının bulunduğu tüm yerlerde meydana gelebilir. Özellikle banyo, tuvalet, mutfak vs. gibi su tesisatlarının olduğu alanlarda zaman zaman su kaçağı problemleri ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir.

Su kaçağı boyutu değişkenlik gösterebilir. Hafif ya da şiddetli fark etmeksizin su kaçakları, yaşandığı alanda büyük bir tahribat yaratabilir. Öyle ki, suyun sızmasından sonra bunun fark edilmemesi durumunda duvar suyu emecektir. Bu durum sonucunda duvarın yumuşaması ile çökme tehlikesi meydana gelebilir. Böyle bir durumda ise can kayıplarının yaşanması muhtemeldir. Bunun haricinde ortamdaki eşyaların suya maruz kalması sonucunda kullanılamaz hale gelmesi maddi açıdan masraf oluşturabilir. Bu yüzden tüm su kaçağı problemlerinde maddi ve manevi zararların önüne geçilmesi için bir an önce önlem alınması gerekmektedir.

Sultangazi Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Bundan birkaç yıl öncesine kadar su kaçağının yaşanmasından ziyade su kaçağı bulma işlemi daha da zarar verici bir olaydı. Çünkü yetersiz ekipmanlar olduğu için su kaçağına neden olan tesisat borusunun tam olarak ortaya çıkarılması için birçok yeri kırmak ve fayansları sökmek gerekebiliyordu. Ancak günümüzde teknolojik gelişmelerin ortaya çıkması ve firmamızın da bu teknolojik hareketliliği yakından takip etmesi ile birlikte Sultangazi su kaçağı bulma işleminde hiçbir şekilde kırma ve sökme işlemi gerçekleştirilmez.

Müşteri memnuniyetini ön plana alan firmamız, su kaçağı problemlerine maruz kaldığınız ilk andan itibaren sizler için kolay ve kısa sürede hallolabilecek bir su kaçağı onarım süreci başlatmaktadır. Su kaçağı tespitinde bilgisayar destekli termal kameralar ve akustik ses dinleme özellikli cihazlar kullanan ekiplerimiz, su kaçağının yaşandığı noktayı nokta atışı ile tespit edebilmektedir. Dakikalar içinde tespit edilen arızalı noktanın bilgisi yapı sahibine verildikten sonra onarım sürecine geçilir.

Sultangazi Su Kaçağı Onarımı

Su kaçağının nokta atışı ile tespit edilmesi sonucunda sadece arızalı bölgede işlem yapılacağı için herhangi bir ekstra kırma ve dökme işlemi gerçekleştirilmez. Deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz, su kaçağına neden olduğu arızalı bölgenin incelemesini yapacak ve bu doğrultuda gerekli olan çözüm yollarını tercih edeceklerdir.

Sultangazi su kaçağı bulma ve onarma işlemini 7/24 esasına dayalı olarak gerçekleştiren firmamız, sahip olduğu imkanlar ile su kaçağı problemlerinize anında ve kolayca çözüm üretebilmektedir. Bu doğrultuda bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren sizlere en iyi hizmeti sunmak için yola çıkan profesyonel ekiplerimiz, su kaçağının maddi ve manevi olarak doğurabileceği zararların önüne geçecektir. Bunun haricinde su kaçağının etkilemiş olduğu ortam konforunu da birkaç saat içinde geri kazandıracaktır.

 

Etiketler:
Site İçi Arama